fbpx

Regulamin

Regulamin Bloga „ Mama bez recepty”

1.Niniejszy blog zawiera treści dotyczące stosowania, działania leków i produktów leczniczych oraz innych środków przeznaczonych do poprawy zdrowia, a jego cel ma charakter edukacyjny.

2. Informacje zawarte w blogu zostały przygotowane z najwyższą starannością i zgodnie z najlepszą wiedzą i doświadczeniem Autorki.

3. Zamieszczone informacje dotyczą standardowego działania opisywanych środków i nie odnoszą się do wszystkich możliwych zastosowań, powikłań i skutków oraz nie stanowią zachęty do zakupu lub stosowania konkretnych produktów.

4. Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany tekstów i poglądów w nich wyrażonych, w szczególności w sytuacji opublikowania wyników nowych badań dotyczących działania leków, produktów leczniczych, innych środków przeznaczonych do poprawy zdrowia oraz ich bezpieczeństwa dla życia i zdrowia.

4. Autorka podkreśla, że działanie zażywanych produktów zależy od stanu zdrowia, płci, wieku, zażywanych środków, trybu życia i innych indywidualnych zmiennych. W każdej sytuacji przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

5. Autorka nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane zastosowaniem się do zawartych w blogu treści, w tym zamieszczonych gościnnie przez inne osoby, które stanowią wyłącznie odzwierciedlenie poglądów autorów.

6. Wszystkie przedstawione na blogu treści terapeutyczne, przemyślenia i opinie Autorki mają wyłącznie charakter informacyjny i stanowią jej subiektywne opinie zgodne z aktualnym stanem wiedzy. Przed ich ew. zastosowaniem należy zawsze skonsultować się ze swoim lekarzem lub farmaceutą, gdyż posiadają oni wiedzę na temat Twojego zdrowia i stosowanych leków. Autorka bloga nie posiada wiedzy o stanie zdrowia Czytelników.

7. Wszelkie teksty, artykuły, zdjęcia i logotyp zamieszczone na blogu „Mama bez recepty” są mojego autorstwa lub stanowią moją własność. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, prezentowania w części lub całości bez pisemnej zgody na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Wszystkie osoby kradnące moją własność intelektualną muszą liczyć się z konsekwencjami tj. z wystąpieniem przeze mnie na drogę sądową i wystosowaniem roszczenia finansowego.

8. Zabronione jest podważanie dobrej woli Autorki lub działania których efektem  będzie nadszarpnięcie dobrego imienia i wizerunku Autorki.

 
Komentarze

1.Usuwane będą komentarze, które:

  • są obraźliwe zarówno w stosunku do Autorki jak i do innych Czytelników,
  • zawierają wulgaryzmy,
  • są niezwiązane z tematem wpisu,
  • stanowią treść reklamową komentującego (tj. link do stron komentującego, podpisywanie się adresem www, dodawanie adresu strony pod komentarzem) lub komercyjną,
  • są wszelkiego rodzaju agitacją polityczną,
  • zawierają treści i działania sprzeczne z prawem, uznane powszechnie za naganne moralnie, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, treści pornograficzne, treści faszystowskie oraz treści wulgarnych, propagujących przemoc.

2. Autor bloga zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy bez podania przyczyny.

3. Użytkownik zamieszczający post na blogu, ponosi pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wszystkie zamieszczane za pomocą swojego loginu treści, jednocześnie akceptując przejęcie na siebie wszelkich roszczeń sądowych i ich skutków od Autorki bloga oraz osób fizycznych lub podmiotów prawnych, wynikłych z zamieszczenia przez Użytkownika postu/komentarza lub innej treści na forum.

4. Komentowanie oznacza akceptację regulaminu.

5. Za treść komentarzy administrator nie ponosi odpowiedzialności.

 

 

instagram